Kenmerken:
-Uitgeklapt is er voldoende ruimte voor grote computertassen, dossiermappen, navigatiesystemen en zelfs zogenaamde pilotenkoffers. Met een ingeklapte hoogte van ca. 9 cm wordt nauwelijks ruimte in kofferbak of achterklep ingenomen.
-De MobiSafe 5050 is opgebouwd uit een bodemunit, vier scharnierende zijwanden en een dekselunit. In de bodemunit zijn bevestiging en alarm geïntegreerd. De bodemunit en deksel zijn dubbelwandig uitgevoerd en voorzien van een braakwerend frame van verenstaal. De zijwanden zijn staal-versterkt en bestand tegen grote slag en drukkrachten.
-In de dekselunit is een vierzijdige vergrendeling aangebracht die de vier zijwanden met het deksel vergrendelen. Het ontwerp van de bodem, wanden en dekselunit in combinatie met de vergrendeling en slot maken het geheel zeer braakwerend.
-De MobiSafe 5050 is stapelbaar en onderling rijgbaar.
| Korte beschrijving | De braakwerende autokluis gecombineerd met een prachtig design. |
|---|---|
| Artikelnummer | 150-5050 |
| Merk | N/B |
| Verkoopeenheid | N/B |
| Type accessoire | N/B |
| Fabrikant | N/B |
| Fabrikant Prod.nr. | N/B |
| EAN Code | Nee |








